Designově sladěný interiér s klimatizací?

Designově sladěný interiér s klimatizací?

Představujeme vám naše barevné klimatizační jednotky značek Airwell a Panasonic.

Klimatizace Airwell – HDMB Harmonia

Nová prémiová řada jednotek s mnoha technickými novinkami. Mají vyšší účinnost: A+++ v režimu chlazení a A++ v režimu topení. Obsahují chladivo R32 přívětivé k životnímu prostředí. Na výběr je 6 barevných provedení vnitřních jednotek. Vybavené vysoce účinným ionizérem, filtrem vzduchu a vertikálními i horizontálními žaluziemi pro dokonalou distribuci vzduchu. Součástí je zabudovaný wifi modul pro vzdálené připojení zařízení pomocí nové aplikace Airwell AirHome v českém jazyce.

Jednotky Harmonia se vyznačují velmi nízkou hlučností vnitřní jednotky – pouze 20 dB(A). Mají režim temperace na 8 °C aktivovatelný přes dálkový ovladač, teplotní čidlo zabudované v dálkovém ovladači jednotky a samočistící funkci výměníku proti množení bakterií. Ochranu výměníku zajišťuje povrchová úprava Golden Fin pro vyšší odolnost a životnost zařízení.  Napojení kondenzátu je vpravo i vlevo jednotky pro jednodušší instalaci.

Zvolte si základní barvu vnitřní jednotky a poté barvu předního panelu dle vašeho vkusu.

Klimatizace Panasonic – Etherea

Chytrá Etherea přichází s technologií nanoe™ X s výhodami hydroxylových radikálů. S pokročilými možnostmi ovládání, špičkovým výkonem, stylovým designem a inteligentními funkcemi. Etherea je navržena tak, aby vytvořila příjemné, čisté a zdravé prostředí. Nové provedení výfukových žaluzií Aerowings™ 2.0 optimalizuje distribuci vzduchu místností a eliminuje pocit přímého vystavení proudění vzduchu. Pracuje jak v režimu vytápění, tak i v režimu chlazení.

Hydroxylové radikály mají možnost zabránit nebo potlačit množení škodlivin, jako jsou bakterie, viry, plísně, alergeny, pyly a pachy, rozkládat je a neutralizovat jejich nepříjemné účinky. Zároveň tato patentovaná technologie nanoe™ X pomáhá udržovat vaší pokožce a vlasům vláčnost a pevnost.

Exkluzivní provedení ve 3 barvách: vybrat si můžete matně bílou, stříbrnou nebo grafitově šedou

Už jste si vybrali? To je dobře. Pokud váháte, kontaktujte náš obchodní tým KLIMATIKA, kde vám rádi pomůžeme s výběrem klimatizace podle vašich preferencí a vkusu.